ГОРЕЩО
Жестоко убийство в село Прелез, извършителят е задържан
ПРАХ ЗА ОЧИТЕ: Кой плати метежа? DJ Асена НЕ ПОЗНАВА ЗАКОНА или ЛЪЖЕ за финансирането на протеста
Делян Пеевски: Заради политически чадър от ППДБ, СРС пусна на свобода директора, обвинен в незаконно заснемане на видеа от ученически тоалетни
Атанас Зафиров: Не се срамуваме за участието си в това правителство
Новите избори - дни преди Цветница
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Родители в Пловдив се събраха на протест в подкрепа на майките на деца с увреждания. Протестът се проведе пред сградата на Общината, съобщава Трафикнюз.
препоръчано

Десетки майки категорично подкрепиха исканията на протестиращите в София, а именно да се приеме закона за личната помощ и така да се гарантира индивидуална помощ на всеки човек с увлеждания.
С присъствието си в центъра на Пловдив родителите напомниха на депутатите, че България е единствената държава, в която трябва ежегодно да доказваш, че детето ти има увреждане.
свързани новини
Протестиращите майки с ултиматум към управляващите, дадоха им срок до 1 октомври
12486
на 06.07.2018
Майки на деца с увреждания протестираха в Ловеч
9541
на 06.07.2018
Майките се заканиха, че ще изградят палатков лагер пред пловдивската община, ако държавата не се намеси адекватно и не реши проблема.
Снимка: Трафикнюз.бг


