ГОРЕЩО
Vivacom с богата селекция от устройства с отстъпки за празнично начало на новата година
Американското посолството: Добре дошла на борда, България
СМУТ! Киселова не отрече, че може да пристане на Радев - в БСП гласували по съвест за Изборния кодекс
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! СДВР с позиция след скандална манипулация на общински съветник от "Да, България"
Желязков: Присъединяването на България към Борда за мир се оценява подобаващо от САЩ и от международната общност
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Стотици протестираха в Хелзинки и Стокхолм срещу ограниченията, въведени заради пандемията, съобщи Франс прес.
препоръчано
Протестът в столицата на Финландия събра около 300 участници, въпреки разрешения лимит от 6-ма души. Полицията разпръсна демонстрантите и арестува 50 от тях.
Протестът в Стокхолм прерасна в шествие с над 500 участници, които скандираха за "свобода и истина". Полицията се опита да ги разпръсне, но безуспешно.
И във Финландия, и в Швеция ограниченията против пандемията са относително леки и се отнасят главно за забрана на събиранията и ограничения върху работното време на барове и ресторанти.
Циклонът „Хари“ нанесе сериозни щети на италианското крайбрежие и острови
2311
преди 26 минути
Тръмп: Срещата ми със Зеленски беше много добра
8673
преди 4 часа
Франция засега няма да се присъедини към Съвета за мир
6494
преди 5 часа


