ГОРЕЩО
ЕДИНСТВЕНО В ПИК! Ивайло Мирчев не е звънял на Демерджиев, след като бил нашамарен от агресивен шофьор
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Бившият земеделски министър Мирослав Найденов: Властта се опитва да успокои пазара, а не да се намесва. Липсата на българско производство води до дефицити (ВИДЕО)
Шефът на КТ "Подкрепа" предупреди какво може да се случи, ако кабинетът "Радев" натисне цените и даде рецепта как да се решат проблемите в сектора
ДОБРИ НОВИНИ: Потребителската кошница започна да поевтинява, а мерките на кабинета още не са в сила
Стрелба край метростанция в София заради спор между нидерландци и роми
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Две проучвания, проведени сред участвалите в местните избори в Испания, дават близки резултати в Мадрид и Барселона за "движението на възмутените" - Подемос - десните и националистите.
препоръчано
Нито една партия обаче не се приближава до абсолютното мнозинство в столицата и втория по големина град в Испания, което предполага деликатни преговори между съветниците, които избират кмет. Това сочат сондажите на TNS Demoscopia и GAD3.
Завършиха местните избори в Испания
4606
на 24.05.2015


