BG EN

Протестиращи ще работят на бюра пред парламента

ЧАС ПИК

Протестиращи ще работят на бюра пред парламента

3339
на 10.07.2013
Протестиращи ще работят на бюра пред парламента

Бунтът срещу властта преминава в по-настъпателна фаза

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Протестите може да преминат в по-настъпателна фаза. Това предупреждават демонстрантите срещу правителството на Пламен Орешарски, съобщи Нова тв. Днес се възобновява активното пиене на кафе парламента със започванетo на работната седмица за Народното събрание. По план демонстрацията трябва да е в периода 08,00 - 11,00 ч. Въпреки сериозната охрана и барикадирането на парламента, протестиращите може да се опитат да направят жива верига около сградата на депутатите.

препоръчано

Днес инициативата „на кафе“ дори трябва да прерасне в „работен ден пред Народното събрание“. Протестиращи се канят да наредят бюра с лаптопи пред парламента.

В четвъртък планът е да се опъне и цял палатков лагер.

Довечера пък ще започне традиционният вече голям протест ДАНСwithme, който ще е 27-ят подред.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 16 декември - Телците да очакват новина за финансови постъпления, Водолеите да не пътуват САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 16 декември - Телците да очакват новина за финансови постъпления, Водолеите да не пътуват
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV: Противниците на еврото се събраха - Костадинов се подмазва на Румен Радев, иска избори през март ГОРЕЩО В ПИК TV: Противниците на еврото се събраха - Костадинов се подмазва на Румен Радев, иска избори през март
ново
Днес: 1
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК