ГОРЕЩО
Седем задържани при акцията в кметство "Приморски" по случая "Баба Алино"
НОВА ТРАГЕДИЯ! Две деца загинаха при катастрофа на пътя Мездра - Бодунец
Истината зад отказа на Дара да участва в бляскавия фестивал в Баку
Гълъб Донев за бюджета: Хората да са спокойни, ще се справим с това трудно положение
Сензационен обрат в СДВР: Убита ли е шампионката по борба Жанет Немет?
Животът днес
Протестът в София приключи без инциденти, полицията благодари на гражданите
34211
на 11.09.2020
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Без инциденти е приключил протестът в София снощи. Това съобщиха от пресцентъра на МВР.
Полицията благодари на гражданите, които мирно са изразили позицията си и не са допуснали провокации.
препоръчано
След 20,00 часа снощи на площада пристигнаха и момчета в спортно облекло. Те носеха едни и същи плакати. По-късно през нощта стана ясно, че на протеста е имало няколко футболни агитки. До провокации и сблъсъци с полицията обаче не се стигна.
Блокада имаше за кратко на „Орлов мост”. Преди полунощ движението навсякъде в София беше освободено.
Цигарите поскъпват от август - ето с колко
13027
преди 2 часа
Проф. Ива Христова: Няма риск от разпространение на ебола в Европа
5481
преди 7 часа
Министър Ефремова: Средната пенсия ще достигне 543 евро през 2026 г.
11088
преди 8 часа


