ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! "Калашниците" използвали междуградски автобуси, за да разкарват проститутки? (СНИМКА)
ЗА ЧЕСТТА НА ПАГОНА! Емануил Йорданов: Две медийни звезди в едно министерство са в повече
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ: Прокуратурата иска постоянно задържане за Васил и Траян от "Калашниците"
ГОРЕЩО В ПИК TV! Радев привика на среща отговорните за пътната безопасност - поканен е и Васил Терзиев: Никаква милост към джигитите! (ВИДЕО)
Спешна среща при Радев заради пътната безопасност у нас
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Демонстрантите в 104-я ден на антиправителствените протести у нас се насочиха изненадващо тази вечер към централите на БСП и ДПС.
препоръчано
Няколкостотин души се събраха пред Министерски съвет и блокираха движението за автомобили в триъгълника на властта. Малко след 19,30 ч. митингът обаче вместо да тръгне по жълтите павета към парламента, каквато е традицията, той се насочи в обратна посока.
Шествието се насочи към централата на БСП на „Позитано” 20 с мощни викове „Оставка” и „Червени боклуци”.
Очаква се митингът да продължи и към щаба на ДПС, който се намира на 300 метра по-нататък.
ПО ПРОЦЕДУРА! Ето кой трябва да седне в овакантения от Георги Кандев стол
22805
преди 2 часа
Евтим Милошев иска шефовете на НДК да върнат 100 000 евро от заплати
20244
преди 2 часа


