ГОРЕЩО
АЛО, КОЦЕВ! На варненци им писна! Как става фокусът с "превръщането" на общинска земя в частна
Константин Мишев изригна след решението за централата на ДПС: Тези прекалиха! Остава да им отнемат и имената
Колтуклиева бясна след поредната гавра на Демерджиев и подчинените му: Не съм преживявала подобна драма досега
СТРАСТИ В НС! Обвиниха Костадинов, че чете чужди опорки от трибуната и лъже за обсега на иранските ракети (ВИДЕО)
Облаците над Демерджиев се сгъстяват! Вътрешният министър дължи отговори на ТЕЗИ ЧЕТИРИ ВЪПРОСА за лобисткия договор
Близък изток
Проучване в Израел: Четвърта игла увеличава антителата, но не пази от "Омикрон"
8991
на 18.01.2022
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Четвърта доза ваксина срещу COVID-19 подсилва антителата в сравнение с третата, но това не е достатъчно, за да предотврати заразяването с варианта "Омикрон". Това сочат предварителни данни от проучване, проведено в Израел.
препоръчано
Медицинският център "Шеба" е поставил втора бустерна доза от "Пфайзер" на 154 свои служители и от "Модерна" на 120 души. Те са сравнявани с контролна група, която не е инжектирана с четвърта доза.
Резултатите са показали увеличаване на антителата малко повече, отколкото след третата доза.
Израел е страната, която най-бързо започна ваксинация срещу новия коронавирус и от миналия месец предлага четвърта доза на най-уязвимите и високорискови групи от населението.
свързани новини
В Израел ще ваксинират с бустерна доза три месеца след втората
7094
на 28.12.2021
Израел отвори границите си за ваксинирани чужденци
7200
на 10.01.2022
СЛЕД 40 ГОДИНИ: Самолетите от САЩ до Ливан литват отново
8972
преди 10 часа
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Иран с предупреждение към България
70764
на 21.07.2026
Дронове и ракети удариха четири гръцки танкера
17175
на 20.07.2026
Ето кой е новият върховен лидер на „Хамас”
12705
на 20.07.2026


