ГОРЕЩО
Колтуклиева приключи ПП и ДБ: Вече сте толкова дискредитирани, че към когото се прилепите - носите само щети
НЯКОЙ ДЪРПА КОНЦИТЕ! Темата "Фентанил" разпали СТУДИЙНИ СТРАСТИ заради отсъстващата от проблема държава
Ало, Мирчев, елфите ти минаха всякакви граници! (СНИМКА/ВИДЕО)
ТОТАЛЕН ШОК от Козилата Ерато: ПП и ДБ ще подкрепят скромно Гюров, за да не му навредят
ТЪЖНА ВЕСТ! Отиде си журналистът Димитър Шумналиев
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Проф. Христо Пимпирев и Хавиер Качо, ръководители на българската и испанската бази в Антарктида, бяха наградени в категорията „Обединител на култури“ в Осмия конкурс „СВЕТОВЕ И ЦВЕТОВЕ" - 2020 г., организиран от Сдружението на испаноговорящите журналисти в България.
препоръчано
Специалните отличия се връчват на журналисти, творци и интелектуалци за техен цялостен принос в сближаването между културите на България и испаноезичния свят.
Поради епидемиологичната обстановка награждаването е предвидено да се осъществи като онлайн събитие до края на април 2021 г.


