ГОРЕЩО
АГРОМЕН: Супергероят Иван Христанов с разтърсващ блокбастър за "завладян държавен плаж". Чака се клипче как закусва с луканка, извоювана от мафията
УСЕЩАНЕ ЗА ПРОЛЕТ: Ясно и тихо време, слънцето гони сутрешните мъгли, стопля до 17 градуса (КАРТА)
ПОЛИТИЧЕСКОТО МУ БЪДЕЩЕ ИЗТЕЧЕ В КАНАЛА: Гюров и ППДБ бесни на Цицелков
АКЦИЯ "СТРАХ": Дечев вкарва нов модел за изборен терор
ЧЕТЕШ И РЕВЕШ ОТ СМЯХ: Вижте какъв АБСУРДЕН ПИАР си пусна областен управител на ППДБ
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Стотици полицаи в кордон предотвратиха сблъсъци между студентите в Ректората и шествието на симпатизантите на Орешарски.
препоръчано
Червеното шествие скандираше към студентите "Боклуци" и "Безделници", а набедените крещяха от прозорците на Ректората в ответ дежурното "Оставка". Но и по-неясното послание "Вървете си и събирайте боклуците!"
Новото е, че преподаватели от СУ също крещяха към потока от минаващи с червени и национални знамена. Скандираха "Студентите са бъдещето на България".
До схватки просто няма как да се стигне, тъй като площадът пред Ректората е почернял от полиция с каски и палки. Множеството от Орлов мост продължи към президентството.


