BG EN

ПРОЩЪПУЛНИК: Орисаха сина на Златка и Благо - ето какво бъдеще предстои на Джуниър... (СНИМКА)

ГАЛЕРИЯ ШОУ

ПРОЩЪПУЛНИК: Орисаха сина на Златка и Благо - ето какво бъдеще предстои на Джуниър... (СНИМКА)

43395
на 12.11.2019
ПРОЩЪПУЛНИК: Орисаха сина на Златка и Благо - ето какво бъдеще предстои на Джуниър... (СНИМКА)
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Орисан да стане футболист и да надмине баща си Благой Георгиев на терена бе Благо-Джуниър. Миналия уикенд майка му Златка Райкова спази традицията като събра най-близките си приятелки на погача. Според народните поверия тя се прави, след като бебето навърши 40 дни. 

препоръчано

В популярен столичен ресторант Злати покани орисниците, много от които пожелаха на бебето бъдеще на футболист. Партито също бе тематично - със сладки под формата на футболни топки и 3-етажна торта с бутонки. 

"Погача на моята любов. Обичам ви - Благой и Благой JR. Багодаря на всичките ми приятелки", написа щастливата мама Злати под снимка от ритуала.

Най-сексапилната плеймейтка дари бившия полузащитник на националния отбор по футбол със син на 30 септември. Мъникът се роси с мерки 3 кг и 50 см. в болница "Надежда" под вещите грижи на д-р Димова.

Припомняме, че любовта между Златка и Благой пламна миналата година, след като футболната звезда прекрати кариерата си в чужбина и се прибра в родината. Връзката им се разви бързо и на Нова година Георгиев предложи на Злати брак в Белград. Двамата имаха планове за лятна сватба, но бебето промени намеренията им.

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за Дондуков 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за "Дондуков" 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО)
ново
Днес: 108
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК