ПСЖ направи велик обрат

6875
на 19.04.2021

След три поредни загуби у дома, френският шампион ПСЖ най-сетне победи на "Парк де Пренс". Парижани надвиха драматично „Сент Етиен“ с 3:2.

Всичките попадения бяха отбелязани в последните 15 минути, а победата донесе Мауро Икарди.

С тези три точки ПСЖ се доближи само на точка от лидера „Лил“, при оставащи пет кръга до края на френската Лига 1.

Денис Буанга откри за гостите, но Мбапе изравни още в следващата атака. В 87-ата минута Мбапе си спечели дузпа, която реализира и донесе пълния обрат за парижани. Ромейн Харуна изравни в добавеното от рефера време, а Икарди вкара победен гол в последните секунди.

Доц. Борислав Цеков съсипващо пред ПИК TV: Вотът на недоверие минава всякакви граници! Ето защо (ВИДЕО) Доц. Борислав Цеков съсипващо пред ПИК TV: Вотът на недоверие минава всякакви граници! Ето защо (ВИДЕО)