ПСЖ сгази Монако и грабна Суперкупата на Франция (ВИДЕО)

6258
на 04.08.2018

Пари Сен Жермен разгроми с 4:0 Монако в сблъсъка за Суперкупата на Франция. Два гола за парижани реализира Анхел ди Мария, който стана автор на първото и последното попадение в срещата, играна в Шънжън (Китай).

Ди Мария първо бе точен в 33-ата минута, а във втората минута на добавеното време оформи крайния резултат. Между неговите попадения вратата на Диего Беналио поразиха младоците Кристофър Нкюнкю (40) и Тимъти Уеа (67).

Мачът бе официален дебют за ПСЖ за легендарния вратар Джанлуиджи Буфон, който това лято напусна Ювентус, за да облече екипа на френския първенец. Бразилската суперзвезда Неймар пък започна на скамейката на резервите за столичани и се появи в игра в последния четвърт час.

WINBET – забавление онлайн с над 2000 слот игри! (18+)

ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Семейни проблеми мъчат Стрелците, Везните - в плен на емоциите ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Семейни проблеми мъчат Стрелците, Везните - в плен на емоциите
Виктор Димчев пред ПИК TV: Борисов е преценил, че ППДБ ще са малкото братче на ДПС, а не големият ръжен в ръката на Агата (ВИДЕО) Виктор Димчев пред ПИК TV: Борисов е преценил, че ППДБ ще са малкото братче на ДПС, а не големият ръжен в ръката на Агата (ВИДЕО)