ГОРЕЩО
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Шефът на "Галъп" Петко Петков: Октомври ще е решаващ за "Прогресивна България". Йотова е опитен политик (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Цветанка Андреева разкрива кои са първите успехи и провали на властта: Задават се тревожни дни и сериозни предизвикателства (ВИДЕО)
НОВИ ПОДРОБНОСТИ! Гадже на попфолк певица чуло зверските викове на Владо Загатото, преди да бъде убит (СНИМКИ)
ПРОСТА АРИТМЕТИКА: Демерджиев е придобивал по 1,32 имота на месец - да не е бил адвокат на султана на Бруней
Александър Йорданов: ПП и ДБ да не се кокошинят - единственият вариант за победа на президентските избори е...
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
В Атланта, САЩ, е арестувана жена, обвинена, че е убила по особено жесток начин двете си невръстни деца, съобщава "Индипендънт".
препоръчано
Според разследването, Ламора Уилямс "сготвила" децата си - на 1 и 2 годинки в микровълновата, след което се обадила на съпруга си и му казала, че с хлапетата "нещо не е наред".
Пристигналите на място служители на реда открили бездиханните телца на децата. Пред полицаите Ламора заявила, че ги оставила с братовчед й. Същият обаче не бил открит никъде.
Приятели и роднини на Ламора заявяват, че тя е страдала от недиагностицирано психично разстройство.
свързани новини
Шок! Майка уби детето си заради повреден телевизор
7316
на 10.06.2015
Кошмар! Майка уби 7-те си деца
26371
на 14.04.2014
Официална причина за смъртта на децата още няма.
Превод: ПИК
Ужас! Бременна майка уби трите си деца и се самоуби (снимки)
10715
на 17.04.2013
Ужас! Майка уби двете си деца, докато гони демони от тях
11429
на 19.01.2014


