ГОРЕЩО
ГОРЕЩО В ПИК! Вътрешният министър Емил Дечев едва завършил - изложил се на изпита по наказателно право (ДОКУМЕНТИ)
Румен Петков за БЕЗКОНТРОЛНАТА СЕЧ на Дечев: Такъв погром в МВР не е имало от времето на Цветан Цветанов
ГОРЕЩО В ПИК! Делян Пеевски: Ако служебното правителство няма воля, ние ще внесем предложението за увеличение на заплатите за работещите в “Български пощи”
САМО В ПИК! Георги Марков: Швабите избраха турчин за премиер! Хелмут Кол се е обърнал в гроба!
ГАВРА С ТЕДИ ЕВРОТО: Пуснаха ЦЕНОРАЗПИС за бъдещите европрокурори
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
След 7-месечен цялостен ремонт, пускат движението в столичния тунел “Люлин“. Той е построен преди 30 години и това е първата му цялостна рехабилитация.
препоръчано
Изцяло обновени са пътните платна и трамвайните релси, стените на съоръжението и осветлението. Ремонтът е за близо 13 милиона лева без ДДС.
Затварянето на тунела през последните няколко месеца доведе до проблеми с трафика и образуването на огромни тапи в тази част на София.
Пускат тунела за "Люлин" на 7 март
8473
на 02.03.2023


