ГОРЕЩО
Столичани СКАЧАТ срещу Терзиев: Извива ни ръцете с превръщането на буферните паркинги в платени
Най-голямата игрална зала на inbet отвори врати в Добрич
ПАК ИЗТРЕЩЯ! Епилираният женомразец Руди Гела с грозна постъпка при Илияна Йотова
КЪРВАВА БАНЯ "ПЕТРОХАН": Иво Калушев убил детето в гръб, после гръмнал себе си. В последните седмици рейнджърите говорели само за прераждане
Лошо й се пише на Надето от ППДБ! Разпоредиха проверка как така е допуснала сдружението на рейнджърите да носи името "Национална агенция"
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Два автобуса ще бъдат пуснати експериментално по линии №66 и 103, съобщиха от пресцентъра на Столична община. Първата е от автостанция „Хладилника” – хотел „Морени”: от автостанция „Хладилника” по маршрута на автобусна линия №93 до спирка „Разклона за лифт „Драгалевци” и по установения маршрут през планината Витоша до хотел „Морени”;
препоръчано
Автобусна линия №103 е от автостанция „Овча купел”- в-з. „Бонсови поляни”: от автостанция „Овча купел” по бул.”Овча купел”, ул.”Любляна”, Околовръстен път, бул.”Никола Петков”, ул.”Вечерница” и по ул.”Обзор” до в.з. „Бонсови поляни”.


