BG EN

Пускат парното в Бургас

Региони

Пускат парното в Бургас

6051
на 11.11.2020
Пускат парното в Бургас
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

От 11:00 часа днес "Топлофикация - Бургас“ ще пристъпи към поетапно пускане на парното в града. Решението е взето заради дългосрочната прогнозата за понижаване на температурите и трайно застудяване. До 48 часа всички обществени сгради и битови абонати ще бъдат с включено отопление.

препоръчано

Парното ще бъде пуснато първо в обществените сгради, каза директорът на „Топлофикация Бургас“ инж. Христин Илиев. От дружествотo съветват своите абонатите да приключат всички ремонти по отоплителната мрежа и да отворят максимално вентилите на радиаторите.

Клиентите, които искат отоплението им да бъде пуснато по-късно, трябва да представят в районните бази на дружеството молба и притокол подписан от 2/3 от собствениците на апартаменти в етажната собственост.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 18 декември: Лъвът да не разчита на късмета си, новина за пари застига Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 18 декември: Лъвът да не разчита на късмета си, новина за пари застига Водолея
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК ТV! Екшън на жълтите павета - олигарси ли плащат тлъстите сметки на ППДБ за протестите (ВИДЕО/СНИМКИ) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК ТV! Екшън на жълтите павета - олигарси ли плащат тлъстите сметки на ППДБ за протестите (ВИДЕО/СНИМКИ)
ново
Днес: 2
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК