BG EN

Пуснаха от ареста двамата полски иманяри, украинци също душили около Рупите

Крими

Пуснаха от ареста двамата полски иманяри, украинци също душили около Рупите

12235
на 23.05.2025
Пуснаха от ареста двамата полски иманяри, украинци също душили около Рупите
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Двамата поляци, задържани за иманярство край Рупите, са освободени. Смята се, че те търсили археологически обекти в района на планината Кожух. За целта чужденците използвали металотърсачи, металдетектор и лопати.

препоръчано

Според източници от разследването, единият мъж е католически пастор. Двамата имат родствена връзка помежду си, обобщава информацията Нова телевизия.

Проф. Людмил Вагалински съобщи, че сигналът е бил подаден от охраната на античния град Хераклея Синтика.

“Какво стои зад това събитие - това е, че сме разграден двор“, посочи той и допълни, че същият ден е разбрал за заловени и украинци на южния некропол на Хераклея Синтика.

Прокуратурата съобщи, че не е намерила основание за повдигане на последващо обвинение. 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 18 декември: Лъвът да не разчита на късмета си, новина за пари застига Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 18 декември: Лъвът да не разчита на късмета си, новина за пари застига Водолея
ПИК TV x
Петър Кичашки с ТОП АНАЛИЗ пред ПИК TV: Консултациите показаха нови зависимости: Радев толерира радикализацията в политиката (ВИДЕО) Петър Кичашки с ТОП АНАЛИЗ пред ПИК TV: Консултациите показаха нови зависимости: Радев толерира радикализацията в политиката (ВИДЕО)
ново
Днес: 107
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК