ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО! Главескът Любомир Николов с горещи новини за хода на две специализирани операции - става страшно за джигитите на пътя (ВИДЕО)
ГОРЕЩ КОМЕНТАР: Кандев показва талант в сферата на пиара. Хора, които не му мислят доброто, го пързалят, че го чака бляскава политическа кариера
СКАНДАЛНО! Разпъва ли чадър Иван Демерджиев над пловдивските строителни босове от “Парсек груп“? (РАЗСЛЕДВАНЕ)
Депутат на Радев ОТКРЕХНА ЗАВЕСАТА кога ще внесат бюджета - фискалният резерв бил на критичния минимум
Гърми нов скандал около Дара
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
27-годишният шофьор на луксозен джип „Хамър“ , който на 18-и декември прегази пешеходец в Пазарджик, беше пуснат от ареста под парична гаранция от 3000 лева, предаде бТВ.
препоръчано
Близките на загиналия са потресени от решението на съда в Пазарджик.
Припомняме, че запис на охранителна камера от булеварда, на който “Хамър”-ът помете и уби пешеходец, показва, че секунди преди удара 3-тоннният джип се движи с над 100 км/ч.
Таймерът на видеото отчита под 3 секунди времето, в което возилото изминава разстоянието от около стотина метра.
свързани новини
Шофьорът, убил пешеходец с "Хамър", иска да излезе от ареста
15129
на 07.03.2016


