BG EN

Путин възложи на Медведев да въведе допълнителни санкции срещу Турция

ЧАС ПИК

Путин възложи на Медведев да въведе допълнителни санкции срещу Турция

11017
на 26.11.2015
Путин възложи на Медведев да въведе допълнителни санкции срещу Турция
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Владимир Путин обвини Турция, че търгува с "Ислямска държава" и печели милиарди долари от това. Анкара е вкарала в задънена улица турско-руските отношения.

препоръчано

Президентът Владимир Путин и премиерът Дмитрий Медведев обсъдиха ситуацията със сваления от Турция руски военен самолет СУ-24 в Северозападна Сирия. Руското правителство ще излезе с комплексни мерки в икономическата сфера и в хуманитарната област за налагане на санкции на Турция. Решението ще бъде прието въз основа на закона за специалните мерки от 2006 г. 

Този закон е свързан с въпросите със сигурността ни, каза премиерът Медведев по време на правителственото заседание. 

В същото време президентът Владимир Путин заяви, че Анкара е вкарала руско-турските отношение в задънена улица и Москва съжалява за това. 

Путин каза, че Турция печели по няколко милиарда долара от сътрудничеството си в терористичната групировка "Ислямска държава" от търговията с нефт, хора, наркотици и произведения на изкуството.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО) Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО)
ново
Днес: 70
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК