BG EN

Путин и Нетаняху ще обсъдят борбата срещу тероризма

ЧАС ПИК

Путин и Нетаняху ще обсъдят борбата срещу тероризма

7197
на 21.04.2016
Путин и Нетаняху ще обсъдят борбата срещу тероризма
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Президентът на Русия Владимир Путин и министър-председателят на Израел Бенямин Нетаняху ще обменят мненията по актуалните регионални проблеми в контекста с усилията в борбата срещу международния тероризъм по време на днешната си среща, предаде РИА Новости.

препоръчано

„По време на преговорите ще се проведе обмен на мнения по актуалните регионални проблеми, преди всичко в контекста на усилията в борбата срещу международния тероризъм“, пише в съобщение на прес-службата на Кремъл. Особено внимание ще се отдели на ситуацията в Сирия.

„Още една важна тема са перспективите за възобновяване на палестинско-израелския диалог на международно призната правова основа“, пише в съобщението.

свързани новини
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Острие на ГЕРБ срина ППДБ: Вие сте шарлатани, които няма да направите честни избори. Министър Шарков се е срещал с арестувания и осъждан Цицелков (ВИДЕО) Острие на ГЕРБ срина ППДБ: Вие сте шарлатани, които няма да направите честни избори. Министър Шарков се е срещал с арестувания и осъждан Цицелков (ВИДЕО)
ново
Днес: 113
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК