ГОРЕЩО
БОМБА В РОДНИЯ ФУТБОЛ! Големият бизнесмен Атанас Бостанджиев става собственик на "Левски"
ПЪРВО В ПИК! Още един ключов кадър на ГЕРБ се оттегля от поста?
СКАНДАЛНО! Пуснаха под домашен арест активиста на ППДБ, арестуван за педофилия! Извратенякът Красимир Труфев снимал как мастурбира пред 10-месечната си дъщеря и продавал видеата
НАБЛИЖАВА ДЕНЯТ НА ИСТИНАТА ЗА ГЕРБ: Борисов събира най-важните лица на партията заради изборните резултати
БЛИЗО СМЕ ДО ФИНАЛА! ЦИК с обратно броене, чака до часове края на драмите между ПП и ДБ
Близък изток
Путин към Ердоган: Трябва отрядите на "умерената" опозиция в Сирия да се отделят от "Джебхат ан Нусра"
11142
на 19.10.2016
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Президентът на Русия Владимир Путин и лидерът на Турция Реджеп Тайип Ердоган в телефонен разговор са разменили мнение относно разрешаването на сирийския конфликт. Путин е подчертал важността на отделянето на отрядите на „умерената“ опозиция от "Джебхат ан Нусра", предаде пресслужбата на Кремъл, цитирано от РИА Новости, цитирана от "Фокус".
„Лидерите размениха мнения по въпросите на разрешаване на сирийската криза. От руска страна бе подчертана важността на осигуряване на ефективно разделяне отрядите на „умерената“ опозиция от бойците на "Джебхат ан Нусра" и другите свързани с нея терористични групировки“, се казва в съобщението.
препоръчано
свързани новини
ИЗВЪНРЕДНО! Ердоган и Путин са обсъждали създаването на общ противоракетен щит
17674
на 14.10.2016


