ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО! Радев разкри за свой разговор с Тръмп: САЩ ще искат удължаване на престоя на американските самолети на Летище София, България настоява за отпадане на визите (ВИДЕО)
СКЪСАХА от МАЙТАП клетниците Васко Ухото и Благо от Варна заради Дара
УДАР ПО СПЕКУЛАТА: Човек на Радев очерта мерките на кабинета срещу галопиращите цени
ГОРЕЩО В ПИК TV! Емил Радев: Искането за уволнението на Теодора Георгиева вече е в Европейския парламент. Реформата на ПП и ДБ се свежда до това да сложим "наши хора" в съдебната система (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Бившият министър на земеделието Васил Грудев с ТОП АНАЛИЗ - ето как властта ще успее да овладее монопола на търговските вериги (ВИДЕО)
Европа
Путин оглави класацията на Франс прес за най-влиятелна личност през 2014 година
3658
на 12.12.2014
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Руският президент Владимир Путин е първенец в годишната класация на агенция Франс прес на личностите, които са повлияли най-силно на отиващата си 2014 година, предаде Франс прес.
препоръчано
С украинския конфликт и анексирането на Крим, отношенията между Изтока и Запада влязоха в най-тежката си криза от четвърт век насам, която според мнозина може да прерасне в нова Студена война, отбелязва агенцията.
На второ място в класацията се нарежда лидерът на терористичната групировка "Ислямска държава" Абу Бакр ал Багдади, който е иракчанин. Тази година радикалното движение завзе големи части от територията на Ирак и на Сирия и обяви халифат там.
Литва затвори летище и обяви въздушна тревога заради опасност от дронове
347
преди 4 минути
Еврото се огъна пред долара при сутрешната търговия във Франкфурт
6312
преди 1 часа
РАЗМИНАХМЕ СЕ: Тайванка спечели наградата "Букър“
11591
преди 2 часа
Оставка в Молдова заради "Евровизия"
22506
преди 4 часа


