ГОРЕЩО
КУЛМИНАЦИЯ НА ИНТРИГАТА В ПП-ДБ: Разцепва ли се коалицията в новото НС
Два варианта за правителство пред Радев, политолог спряга и Антон Кутев за шеф на НС
ГОРЧИВА ИСТИНА! Асим Адемов със съвет към Борисов: Ето как да разбере истинското състояние на ГЕРБ...
Георги Марков НЕУДЪРЖИМ пред ПИК: България не може никога да прогресира с медиите на Сорос. Очаквам Радев да се заеме с темата
САМО В ПИК TV! Топ експертът Васил Грудев алармира: Новата власт спешно да подхване темата със земеделието, защото иначе... (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Русия е готова да работи с различни международни формати, но само ако интересите й бъдат отчитани, Москва няма интерес от ролята на страничен наблюдател, каза руският президент Владимир Путин, предаде РИА Новости.
препоръчано
„Ако ни се отрежда ролята на странични наблюдатели, които нямат решаващата дума по ключови въпроси, представляващи за нас жизнен интерес, то тези формати не са много интересни за нас”, каза той на среща на руските посланици и постоянни представители.
„Само защото ни позволяват да поседим, ние не сме длъжни да плащаме с нашите жизненоважни интереси и, надявам се, това очевидно нещо да стане най-накрая ясно за нашите партньори”, подчерта държавният глава.
Украйна със свръхпродукция на оръжия, ще изнася за други страни
8379
преди 1 часа
Британската полиция разследва иранското посолство
7066
преди 2 часа
Парадът на победата в Москва - без военна техника
8867
преди 2 часа
В Лондон: 100 сладкари подредиха най-голямото тирамису в света
6134
преди 2 часа


