ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО! Полицията залови изтощени до смърт 33 нелегални мигранти - лутали се в гората дни наред, яли трева и пили вода от блатата
СЛЪНЧЕВО! Ведрият ден няма да се размине без облаци и валежи, особено над планините (КАРТИ)
ОБРЕЧЕНИ НА ПРОВАЛ: Цветанка Андреева разби надеждите на ПП-ДБ за президентските избори
КРАЙ НА ЛЕТНИТЕ ТАПИ ЗА МОРЕТО! Иван Шишков обяви: До две седмици ремонтите на пътищата свършват - нашите съседи проявиха интерес за магистралите ни
6-месечно бебе почина в болницата в Търговище, здравният министър разпореди спешна проверка
ФОТОГАЛЕРИЯ
Путин се съблече гол и се топна в ледените води за Богоявление (СНИМКИ)
45978
на 21.01.2024
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Руският президент Владимир Путин участва в богоявленските къпания в нощта срещу 19 януари, съобщи говорителят му Дмитрий Песков пред репортери.
препоръчано
В отговор на въпроса дали президентът се е потопил в ледената дупка, говорителят на Кремъл каза: „Да, по традиция той го направи по случай Богоявление“. На 19 януари православните християни по света отбелязват по стар стил един от големите християнски празници – Богоявление. По традиция в нощта срещу 19 януари започва богоявленското къпане. Според Песков Владимир Путин е спазвал тази традиция и преди, но го е правил в непублична, спокойна атмосфера. През 2023 г. руският президент участва в богоявленските къпания в Московска област.
свързани новини
Путин се потопи в ледените води за Богоявление
40010
на 19.01.2024
НА БОГОЯВЛЕНИЕ: Путин се хвърли в ледените води край Москва (ВИДЕО)
21301
на 19.01.2021




