BG EN

ПФ ще настояват за повече пари за МВР и отбрана

Политика

ПФ ще настояват за повече пари за МВР и отбрана

4136
на 02.09.2015
ПФ ще настояват за повече пари за МВР и отбрана
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

ПФ ще настоява при актуализацията на бюджета да се увеличат средствата за МВР за по-успешна борба с миграционния поток и битовата престъпност. Ще настояваме и за увеличение на бюджета на Министерство на отбраната в посока възстановяване на бойната готовност на Българската армия и комплектуването и с модерно въоръжение. Това заяви председателят на ПГ на ПФ Валери Симеонов в декларация от името на групата.

препоръчано

„Отстраняването на ДПС от всички властови позиции остава най-важната задача на ПФ, тъй като осъзнаваме, че разделянето на българското общество на етнически и верски признак е най-голямата опасност за държавността. Има нужда от увеличаване на санкциите срещу трафика на хора”, убеден е Симеонов.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Проф. Рачев със седмична прогноза пред ПИК TV: Три циклона над Европа. Сняг по Черноморието и студ от север (ВИДЕО) Проф. Рачев със седмична прогноза пред ПИК TV: Три циклона над Европа. Сняг по Черноморието и студ от север (ВИДЕО)
ново
Днес: 38
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК