BG EN

Пхенян може да възобнови производството на плутоний за ядрени оръжия

ЧАС ПИК

Пхенян може да възобнови производството на плутоний за ядрени оръжия

7505
на 16.04.2016
Пхенян може да възобнови производството на плутоний за ядрени оръжия
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Северна Корея може да възобнови производството на плутоний за ядрени оръжия, съобщава 38 North, цитиран от Фокус.

препоръчано

Снимки, направени от частен спътник, свидетелстват за това, че Пхенян вече е започнала или може да извършва подготовка по разработването на плутоний за създаването на ядрени оръжия. 

От спътниковите кадри става ясно, че дейностите се извършват в ядрения център Йонбен, където е забелязана железопътна вагон-платформа, и в хранилищата за ядрени отпадъци.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 12
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК