ГОРЕЩО
СЕНЗАЦИОННА ВЕРСИЯ! Оставката на правителството спря създаването на протестна партия, която да служи като патерица на ППДБ и Румен Радев
БЕЗ ПАНИКА: Спират 6-и блок на АЕЦ "Козлодуй" за отстраняване на дефект
ПОЛИТИЧЕСКА ВЪРТЕЛЕЖКА: Радев започва консултации, първи в понеделник идват ГЕРБ и ППДБ
Наркобосът Росен Стъкларя сред арестуваните при акцията срещу шефа на 5-о РУ в София
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! ЕК каза има ли опасност за влизането на България в еврозоната след оставката на правителството
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Кат-Враца изгуби книжката на шофьор. Мъжът е платил глоба от 300 лв., но след това не е получил свидетелството си за правоуправление.
препоръчано
„На магистрала „Хемус” не видях знак за забрана на товарни МПС-та. Преди последния тунел служители на „Пътна полиция” ме глобиха и ми взеха книжката. Това е задължението им. След като си платих глобата и отидох да си взема книжката, се оказа, че я няма. Те са я изгубили”, разказа Йордан Игнатов пред Нова телевизия.
От Областната полиция във Враца обясниха, че мъжът ще си получи книжката, но не могат да уточнят кога.
Свикват референдум за Околовръстното убиец на Пловдив
7644
преди 3 часа
Утре пускат нови 3 км от магистрала "Хемус"
15039
преди 6 часа


