ГОРЕЩО
Заем за Украйна: Евролидерите одобриха 90 милиарда евро за следващите две години
В ДЕСЕТКАТА! Такива измамници като Асен, Киро, Ники и Иво никога не са се случвали на България
ВИЖТЕ ГИ ДОБРЕ! Това са умно красивите - Лекси Фльор и Лекси Д’иректьор (СНИМКА)
САМО В ПИК! Чичото на Кирчо: АФЕРИСТЪТ Асен Василев е нереализиран оперен певец, имаше дует с Райна Кабаиванска. Фирмата му за самолетни билети продължава да работи от България в полза на Китай
Петър Кичашки с ТОП АНАЛИЗ пред ПИК TV: Консултациите показаха нови зависимости: Радев толерира радикализацията в политиката (ВИДЕО)
ГАЛЕРИЯ ШОУ
ПЪЛНА ПРОМЯНА! Тодор Славков не пие, не ходи по дълги гуляи и... няма гадже
38834
на 08.04.2017
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Славков си променил тотално живота заради натрупаните години. "Сега ми е много по-готино. В един момент трябва сам да си дадеш сметка, че е нужно по-спокойно да го даваш", поясни той. Първите знаци да спре с бурния живот бил, когато бутилка се счупила , паднала върху крака му и му срязала ахилеса.
препоръчано
"България си е моето място. Не съм искал да оставам на друго място да живее", каза Тодор Славков. Той учил в Швейцария. Като студент обаче не харесвал страната, защото се стъмвало в 17 ч.
Любима жена до себе си в момента Тодор Славков нямал.


