ГОРЕЩО
НОВА СТРАТЕГИЯ! Кандев замазва скандала с разкритията на Картофа - прави си пиар на гърба на драмата с Наталия
Представителите на ДПС на форума СРАС проведоха редица важни разговори (СНИМКИ)
САМО В ПИК! Георги Марков с РЕВОЛЮЦИОННО ПРЕДЛОЖЕНИЕ: Парламентът да избира президента на България
ЩЕ ЛЕЖИ ДОЖИВОТ: Повдигат четири обвинения срещу похитителя на Наталия
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Вицепремиерът Пулев след срещата с ръководството на "Райнметал": Няма договор, няма пари, няма терен (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Първата жертва на взрива и последвалия пожар в тайванския аквапарк, който избухна по време на фестивала в град Синбей на 27 юни, стана 20-годишно момиче с над 90 % изгаряния по тялото, съобщи "Фокус", позовавайки се на Xinhua.
препоръчано
По последни данни, в пожара са пострадали общо 498 души, а не 516, както бе съобщено по-рано в медиите. Обгорените хора са настанени в 43 болници.
Според информацията, 79 души са получили леки травми, 157 – средни по степен наранявания, а 202 души са с тежки изгаряния. Състоянието на 60 души не е известно.
свързани новини
460 хоспитализирани след пожар в аквапарк в Тайван
8693
на 28.06.2015


