ГОРЕЩО
Журналистът Виктор Блъсков: Йотова още през 2014 г. обясняваше колко сбъркана е системата за миграцията и беше напълно права
Съсипаха ПП и ДБ след изцепката на Козилата Ерато за Гюров: Мирише на случая с Лозан Панов от 2021 година
МРЕЖАТА ГРЪМНА: Това е един от най-големите мошеници в съвременната ни история
Колтуклиева приключи ПП и ДБ: Вече сте толкова дискредитирани, че към когото се прилепите - носите само щети
Ало, Мирчев, елфите ти минаха всякакви граници! (СНИМКА/ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Първи случай на заразяване с новия тип коронавирус от Китай е бил регистриран в Япония, съобщава агенция „Киодо”, цитирана от „Газета”.
препоръчано
Агенцията се позовава на източници от правителството на страната.
Вирусът е бил открит от японски медици в организма на гражданин на Китай, който е пътувал до град Ухан.
свързани новини
По-рано бе съобщено, че в град Ухан в китайската провинция Хубей е избухнала епидемия от пневмония с неизвестен произход. В първите дни на януари стана ясно, че причинител на заболяването е нов тип коронавирус.
Превод и редакция: ПИК
Опасно: Китай заплашен от епидемия на неизвестна досега пневмония
12309
на 09.01.2020
Непозната пневмония приижда от Китай
22214
на 03.01.2020


