BG EN

Първият влак с пътници по Дунав мост 2 тръгва на 10-и май

Животът днес

Първият влак с пътници по Дунав мост 2 тръгва на 10-и май

2761
на 06.05.2014
Първият влак с пътници по Дунав мост 2 тръгва на 10-и май
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Първият влак с пътници по Дунав мост 2 трябва да тръгне на 10-и май. Това съобщи техническият директор на българо-румънското дружество "Дунав мост Видин-Калафат" Людмил Димитров.

препоръчано

Влакът ще пътува по редовна линия от Видин до гара Голенци, която е на около 20 км от границата. Оттам ще има връзка за Крайова. Във Видин композицията ще прави връзка с влака за София. "В двете посоки ще пътува по едни влак дневно.

Разписанието още не се знае", каза Людмил Димитров. Той добави, че е очаквал по-бързо да бъдат пуснати товарните жп превози по Дунав мост 2, но изглежда за тях все още няма желаещи.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Проф. Георги Рачев с прогноза пред ПИК TV: Хлад, порои и гръмотевици удрят България, лятото още го няма (ВИДЕО) Проф. Георги Рачев с прогноза пред ПИК TV: Хлад, порои и гръмотевици удрят България, лятото още го няма (ВИДЕО)
ново
Днес: 18
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК