ГОРЕЩО
Тръмп от Давос: САЩ са икономическият двигател на планетата (ПЪЛЕН ТЕКСТ НА РЕЧТА МУ)
ЕКШЪН В НС! Промените в Изборния кодекс нажежиха страстите до червено - депутатите се изпокараха, опозицията провали заседанието
Колтуклиева: Асен заличи Лена, а Киро го е страх дори името му да произнесе
Наталия Киселова ПРОГОВОРИ и КАЗА истината за референдума за еврото - ето с какви аргументи ударила Радев през ръцете
ГОРЕЩА ТЕМА! Остриета на ГЕРБ разобличиха Радев за поканата за Съвета за мир: Истината пристигна по дипломатически път. Лъжата - по политически
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Преминаването на Мартин Райнов в Левски е пред провал, съобщава "Дарик радио".
препоръчано
Източници твърдят, че сините не могат да се договорят с агента на футболиста. Това се явява основна пречка, защото Левски е готов плати откупната клауза, която е записана в договора на полузащитника с Берое.
При това положение най-вероятно Левски ще прибегне до търсенето на алтернативен вариант. Още повече, че клубът е пред раздяла с Жорди Гомес.
свързани новини
Къща, в която се е крил Левски, е застрашена от струтване
17129
на 13.08.2018
АТАКА: Стилиян Петров скочи на БФС заради екскурзионното летуване до Индонезия
6509
преди 42 минути
Лудогорец излиза за 7 млн. евро в Глазгоу
7902
преди 5 часа
Одобрени са големи промени във футболните правила
17183
преди 22 часа
Любослав Пенев се прибра в България
51652
на 20.01.2026


