BG EN

ПЪРВО В ПИК TV! Борисов: Надявам до 24 май всичко да е приключило и всички хотели и ресторанти да са пълни (ОБНОВЕНА)

Политика

ПЪРВО В ПИК TV! Борисов: Надявам до 24 май всичко да е приключило и всички хотели и ресторанти да са пълни (ОБНОВЕНА)

93637
на 12.04.2020
ПЪРВО В ПИК TV! Борисов: Надявам до 24 май всичко да е приключило и всички хотели и ресторанти да са пълни (ОБНОВЕНА)
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Премиерът Бойко Борисов отново подкара сам джипа си. Днес той посети текстилния завод "Аглика Трейд" в Твърдица за да наблюдава процес по изработване на маски и защитни облекла.

препоръчано

На връщане, на автомагистрала "Тракия" той спря, за да разговаря с работници, ремонтиращи три моста. Премиерът честити Цветница и ги попита как са, как върви строителството.

"До 24 май смятаме, че ще сме приключили", отговори му работник.

"И аз се надявам до 24 май всичко да е приключило. И да всички хотели и ресторанти да са пълни - по морето, планините", коментира премиерът.

Той с удоволствие установи, че всички работници носят предпазни маски. 

"Важното е всичко да работи, за да не спрем постъпленията в бюджета. Защото всички казват: "Дайте пари!", а то все отнякъде трябва да влезе", заяви още той.

"Браво, юнаци! На Великден пак ще ви дойда", обеща Борисов.

По-късно той инспектира и строежа на Южната дъга и изрази задоволството си от стореното само за 20 дни.

"Най-големият шамар за някого е да не му обръщате внимание. Оставете го тоя Радев, за нищо не става", коментира работник.

"Като стане, и той ще се вози от тука", отговори му Борисов и се пошегува: "Като няма мачове, се занимавате с политика".

"3 бугатита има в България. Като казах някои бизнесмени да намалят ролс-ройсовете, за да запазят работниците - с какво съм ги обидил? Исках да защитя работниците. 84 ролс-ройса, 241 бенетлита, 123 ферарита, 54 майбаха, 22 макларъна, 87 ламборджинита, мазератита - 311, хамъри - 280, ягуари - 400, поршета - 5000", зачете Борисов справка приготвена от МВР. 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 69
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК