ГОРЕЩО
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Цветанка Андреева с екшън анализ: Радев ще изсмуче електората на МЕЧ. Нека ППДБ обяснят за паралелната власт и зависимостите си по случая "Петрохан" (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Виктор Димчев: Васил Терзиев си призна, че е ходил на Петрохан и се е забавлявал. Такова място за "забавление" има и в близост до къщата на Кирил Петков на "Корал" (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК! Съдебни лекари останали шокирани, след като отворили телата на Калушев, Златков и Макулев - тримата 10 дни яли само сурови ядки, не са пили дори и вода
"Петрохан“ във фокуса на световните медии: “Мистерията около убийството „Туин Пийкс“ в България се задълбочава със със смъртта на заподозрени"
Киселова ПОСОЧИ кога ще бъде избран служебният премиер. Ето към кой ключов министър трябва да "насочим поглед"
Темида
ПЪРВО В ПИК TV: Представляващият ВСС Боян Магдалинчев: Не съм чувал за предложенията кой да оглави КПКОНПИ
41539
на 13.11.2019
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Представляващият Висшия съдебен съвет Боян Магдалинчев коментира пред журналисти появилата се информация, че главният прокурор Сотир Цацаров може да бъде предложен за шеф на КПКОНПИ. "За първи път чувам тази новина от вас и нямам информация за подобно нещо", заяви Магдалинчев.
препоръчано
Все пак, помолен да коментира кандидатурата на Сотир Цацаров хипотетично, Магдалинчев беше категоричен, че той е добра кандидатура, като се има предвид, че дълги години е бил наказателен специалист и съдия, а дейността на шефа на КПКОНПИ е именно в тази област. "Един такъв специалист би бил подходящ", отсече Магдалинчев.
Осъдиха изверг, отровил куче в Рила
7684
преди 13 часа
Прокуратурата решава да подпука ли пияния футболист на ЦСКА
18026
на 10.02.2026


