BG EN

ПЪРВО В ПИК TV! Симпатизанти на ДПС атакуваха парламента

Политика

ПЪРВО В ПИК TV! Симпатизанти на ДПС атакуваха парламента

33216
на 08.11.2017
ПЪРВО В ПИК TV! Симпатизанти на ДПС атакуваха парламента
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Симпатизанти на ДПС от Бургас и Поморие бяха на посещение в Народното събрание, където се срещнаха с председателя на партията Мустафа Карадайъ и народни представители.

препоръчано

"Говорихме си с тях за общата политика и актуалните процеси, какво се случва в парламента, как се случва. Сверихме си часовниците. В момента на дневен ред са бюджетите - големият бюджет и малките бюджети", каза Карадайъ след края на срещата.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Доц. Цеков: Радев ще се срине, ако опита да управлява самостоятелно страната! Най-малко засегнати от него са ГЕРБ и ДПС (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Доц. Цеков: Радев ще се срине, ако опита да управлява самостоятелно страната! Най-малко засегнати от него са ГЕРБ и ДПС (ВИДЕО)
ново
Днес: 138
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК