BG EN

ПЪРВО В ПИК: Борисов за нападението над нашия сънародник в Охрид: Дързък и страхлив акт на непровокирана омраза

ГОРЕЩО
Балкани

ПЪРВО В ПИК: Борисов за нападението над нашия сънародник в Охрид: Дързък и страхлив акт на непровокирана омраза

49001
на 20.01.2023
ПЪРВО В ПИК: Борисов за нападението над нашия сънародник в Охрид: Дързък и страхлив акт на непровокирана омраза
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Нападението над нашия сънародник, секретарят на българския клуб в Охрид, представлява дързък и страхлив акт на непровокирана омраза. Подобна агресия заслужава не само остри думи и лозунги, но и активни действия с цел незабавно изясняване на случая и наказание на виновните.

препоръчано

Това написа във Фейсбук лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов, коментирайки бруталното нападение срещу секретаря на българсикя клуб в Охрид "Цар Борис Трети“.

Ето какво пише още в социалната мрежа Борисов:

Призовавам властите в Северна Македония да вземат незабавни мерки, с които да защитят не само реда и сигурността, но и правото на своята страна да се бори за място в европейското семейство.

С Договора за приятелство и добросъседство от 2017 г. България даде на РСМ възможността не само да получи своята перспектива за интеграция в европейските институции, но и да се асоциира с ценностите на най-развитата демокрация в света.

За съжаление този побой постави целия прогрес на РСМ под въпрос.

Този случай и редица подобни провокации, които се случват на Балканите, само пречат на общото цивилизовано бъдеще и единствено обслужват интересите на Русия и путиновия режим за разделение и хаос в Европа.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Хороскопът на Алена за сряда - Раците да не сядат зад волана, Везните да се пазят от рискове САМО В ПИК! Хороскопът на Алена за сряда - Раците да не сядат зад волана, Везните да се пазят от рискове
ПИК TV x
ШОУ В НС! Любен Дилов се изгаври с депутат от МЕЧ (ВИДЕО) ШОУ В НС! Любен Дилов се изгаври с депутат от МЕЧ (ВИДЕО)
ново
Днес: 0
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК