ГОРЕЩО
Частно училище в София изгони двама шестокласници, след като родителите им оспорвали увеличението на таксите
ГОРЕЩО В ПИК TV! ДЕН ЗА РЕСТАРТ: ГЕРБ пренарежда редиците - нов екип поема контрола (ВИДЕО/СНИМКИ)
Омбудсманът Велислава Делчева: Едва 0.2% от всички потребители са обжалвали сметките си за ток
ПОЗОР! Кабинетът "Петрохан" измъкна Бербатов сух за патлака в джипа му. Защо МВР не отне разрешителното и не конфискува оръжието?
ГОРЕЩО В ПИК: Колтуклиева ИСКА СПЕШЕН ОТГОВОР от Дечев за среднощния гастрол на Демерджиев в ГДНП
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Предизвикателствата пред Европа, Европейският зелен пакт и новата многогодишна финансова рамка на ЕС бяха във фокуса на разговора на министър-председателя Бойко Борисов с председателя на Европейския парламент Давид Сасоли.
препоръчано
Двамата се срещнаха в рамките на провеждащата се в Давос Годишна среща на Световния икономически форум. В хода на разговора им бяха откроени възможностите, които създават новия политически цикъл в ЕС и съпътстващата го нова междуинституционална динамика. Борисов и Сасоли обсъдиха също укрепването на водещата роля на ЕС при търсенето на работещи решения по глобалните теми.
Нинова жегна "любимеца" си Крум по тема, която ще наостри симпатизантите на БСП
137835
преди 47 минути
МЗ предлага на ЦИК по-добър контрол при подвижните избирателни секции
4751
преди 2 часа


