BG EN

ПЪРВО В ПИК: Борисов с важна среща в Министерския съвет (СНИМКИ)

Европа

ПЪРВО В ПИК: Борисов с важна среща в Министерския съвет (СНИМКИ)

26738
на 21.02.2019
ПЪРВО В ПИК: Борисов с важна среща в Министерския съвет (СНИМКИ)
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Премиерът Бойко Борисов проведе днес в Министерския съвет среща с д-р Герхард Валерс, който е заместник-главен секретар и ръководител на Отдела за европейско и международно сътрудничество на фондация "Конрад Аденауер".

препоръчано

"Преди 25 години бе откриването на представителство на фондацията у нас. Обсъдихме предстоящите избори, политическата обстановка в ЕС и проектите на "Конрад Аденауер" в България", сподели Борисов след срещата.

Организацията е създадена през 1955 г. под ръководството на Бруно Хек за провеждане на християн-демократическа просветителска и образователна работа, от 1964 г. носи името на първия федерален канцлер на Федерална република Германия Конрад Аденауер.

Фондацията се занимава с политическо образование, застъпва се за укрепване на европейската интеграция, способства развитието на изкуството и културата, нейни стипендианти са даровити студенти и аспиранти, специалисти на фондацията документират и изучават историята на развитие на християн-демократическото движение.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 48
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК