ГОРЕЩО
САМО В ПИК TV! Цъка ли "Баба Алино" 2 във Варна? Журналистката Наталия Господинова с нови разкрития за скандалния пъзел и как кметът Коцев гази закона (ВИДЕО)
ПИК TV! Земеделецът Красимир Кумчев: Можем да бъдем абсолютно независими в производството на храни. Намерението с "Кошница с грижа" на правителството е добро, но... (ВИДЕО)
ПИК TV! Топ експертът инж. Ангел Попов с експертно мнение как да спрем да се избиваме по пътищата: Трагедията на "Челопешко шосе" можеше да се предотврати (ВИДЕО)
ГОРЕЩО В ПИК TV! Столичният общински съветник Станислав Младенов бие аларма - задава се нова криза с чистотата заради кмета Терзиев (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Кандидат-кметът за "Средец" Пламена Заячка ПОСОЧИ ГОЛЕМИТЕ проблеми в района: Ако това управление е най-доброто, защо 7 години не ги решава? (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Пътническият влак 30132 Зимница - Карлово, е бил блокиран снощи в 20:28 часа в междугарието Калофер - Ботев, научи ПИК.
препоръчано
Причината е пролетната буря, вилняла снощи в района. Бурният вятър, придружен със силен дъжд, са задръстили линията с изпочупени клони и изтгръгнати дървета.
Влакът е останал блокиран на място в продължение на 94 минути. Изпратен е помощен локомотив на частна компания, която да го върне в гара Калофер. Там тренът престоява принудително още 147 минути.
свързани новини
Влак от Варна блокиран 3 часа в преспите
6485
на 20.12.2012
Веднага са предприети всички действия по разчистване на линията и пускането на движението по линия №3. То е възстановено в 00:30 минути. Шест товарни влака са натрупали солидни закъснения.
Две деца пострадаха с тротинетка в столичния квартал "Бояна"
5902
преди 2 часа
Голям клон на дърво се счупи и падна на улица в Асеновград (СНИМКА)
5331
преди 2 часа


