ГОРЕЩО
"АЗ СЪМ БЕЗПРЕКОСЛОВНО ЛУД!": Ето я цялата истина за обезумелия Радостин Василев, лъснала чрез съдебно-психиатрична експертиза (ДОКУМЕНТИ/ВИДЕО)
"Мухльо, ще ти счупя зъбите", крещял Гела, преди да забие юмрука си в лицето на депутата от ДПС-Ново начало Гюнай Далоолу (ВИДЕО)
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! ДПС изнесе информация за охраната на Пеевски и разби на пух и прах всички спекулации на ППДБ
ЕКОЛОЗИ НА БУНТ! “Брезник Минералс” и “Асарел Медет” крадат златото на Брезник и унищожават природата
ЕКШЪН В ПИК TV! Навряха Асен Василев в миша дупка: Абсолютен шарлатанин! След като съсипа финансите на България, сега иска да наруши закона (ВИДЕО)
Политика
ПЪРВО В ПИК! Георги Харизанов разгроми Мая Манолова: Бяга от медиите като Орешарски с култово потниче
118394
на 29.08.2019
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Разгромяващ коментар за Мая Манолова направи политическият анализатор Георги Харизанов. Поводът е бягството от медиите на омбудсманката. Вместо да обясни за имотите на дъщеря си пред медиите, тя предпочете да се измъкне с обяснение във фейсбук.
препоръчано
свързани новини
"Овладяването на изкуството “Бягство от медиите през задния вход на сградата”, патент на Пламен Орешарски, върви добре и при фенката му с култовото потниче", коментира Георги Харизанов. Той не за първи път нарича омбудсманката Мая Потничето. Наскоро саркастично написа, че ще пие от мъка по нея, защото иска да я види кандидат за кмет на София от БСП.


