BG EN

ПЪРВО В ПИК! Започна възпоменателната церемония пред паметника на Васил Левски (ВИДЕО/СНИМКИ)

НАЙ-ВАЖНОТО

ПЪРВО В ПИК! Започна възпоменателната церемония пред паметника на Васил Левски (ВИДЕО/СНИМКИ)

22955
на 19.02.2017
ПЪРВО В ПИК! Започна възпоменателната церемония пред паметника на Васил Левски (ВИДЕО/СНИМКИ)

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

 Започна възпоменателната церемония пред паметника на Васил Левски в столицата. На нея присъстват държавният глава Румен Радев, вицепрезидентът Илияна Йотова, патриарх Неофит, кметът на София Йорданка Фандъкова, служебният премиер Огнян Герджиков, лидерът на ПП ГЕРБ Бойко Борисов, лидерът на БСП Корнелия Нинова, началникът на отбраната ген. Стефан Янев, кметът на София Йорданка Фандъкова, председателят на Общобългарския комитет „Васил Левски“ Васил Василев, лидерът на БСП Корнелия Нинова, лидерът на ГС на БСП Калоян Паргов, зам.-председателят на ГЕРБ Цветан Цветанов, както и стотици граждани, които носят трибагреници и портрети на Апостола. 

препоръчано

Търсете сензационната книга „Васил Левски. Факти и фикции“. Документалното разследване на историка Веселин Игнатов разбулва мистериите около всички спорни моменти от биографията на Апостола. Търсете го на книжния пазар с логото на издателство „Милениум“.

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за Дондуков 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за "Дондуков" 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО)
ново
Днес: 4
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК