BG EN

ПЪРВО В ПИК! Луиза Григорова хвърли бомбата: Омъжвам се!

ГОРЕЩО
ГАЛЕРИЯ ШОУ

ПЪРВО В ПИК! Луиза Григорова хвърли бомбата: Омъжвам се!

53160
на 18.03.2017
ПЪРВО В ПИК! Луиза Григорова хвърли бомбата: Омъжвам се!
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Едно от най-нежните лица на родния театър и телевизия - актрисата Луиза Григорова, се омъжва. Това обяви самата тя в предаването "Извън играта" по БНТ HD. "Имам сериозен мъж до себе си и скоро предстои да се омъжа за него", изстреля Луиза. И обяви, че става дума за режисьора Мартин Макариев. Водещата Люба Пашова толкова се изненада, че само пророни: "Имаме новина". 

препоръчано

Луиза и Мартин са заедно от две години. Според Луиза той е много труден характер, но съчетава в себе си всичко прекрасно. Мартин има дете, за което тя се грижи.

Луиза била тази, която предложила на любимия да се бракуват. Направила го в 3 през нощта до Южния парк (ПИК припомня,че и Нети - съпругата на Дони, му предложи да се вземат от сцената на Военния театър).

Мартин Макариев имаше повече от страстен роман с актрисата Елена Петрова. Мълвата реди,че заради него съпругът на Елена й показал "червен" картон. 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 17 юни: Овенът, Скорпионът и Телецът да не пътуват, Везните вече си вярват САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 17 юни: Овенът, Скорпионът и Телецът да не пътуват, Везните вече си вярват
ПИК TV x
САМО В ПИК! Киро ухилен до уши тръгна да се ръкостиска с Костов - Командира не го отрази (ВИДЕО) САМО В ПИК! Киро ухилен до уши тръгна да се ръкостиска с Костов - Командира не го отрази (ВИДЕО)
ново
Днес: 34
горещо
hot
най-четени новини в момента