ГОРЕЩО
МЪЛНИЯ! Антон Тодоров: Румен Радев е бил съдружник със скандален приватизатор-съветник на Андрей Луканов (СНИМКИ)
Виктор Димчев с прогноза пред ПИК TV: Проектът на Радев ще засмуче малките партии и ще отиде на бунището на политиката (ВИДЕО)
САМО В ПИК! Проф. Михаил Константинов с убийствен въпрос: Изяде ли Радев втория мандат на Йотова
ПРОГНОЗА: Партията на Радев ще бъде политически приют за изпаднали десета, бекапета, олигарси, мафиоти и московски мекерета
Александър Йорданов: То бива слагачество, но като това на ППДБ пред Радев не бива - яки комунистически фамилии се чакат в президентската партия
АВТОРСКИ НОВИНИ
ПЪРВО В ПИК: Пълен провал за Надежда Йорданова - ВСС с огромно мнозинство остави Гешев главен прокурор
104450
на 07.07.2022
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Иван Гешев остава главен прокурор на България. 16 души от Висшия съдебен съвет гласуваха “против” предсрочното му освобождаване, а едва двама бяха “за”.
препоръчано
Самият Иван Гешев не взе участие в гласуването, което беше предшествано от почти 14-часови дебати.
Искането беше направено още по време на служебния министър Янаки Стоилов, а през тази година беше допълнено от министър Надежда Йорданова.
С днешното гласуване Йорданова претърпя пълен провал в опитите да отстрани Гешев от поста.
ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ!


