ГОРЕЩО
ТРАГЕДИЯТА Е ОГРОМНА! Децата влезли в Струма да се къпят и течението ги отнесло, бабата и дядото се втурнали да ги спасяват и се удавили
Цяла нощ издирваха второто изчезнало дете в река Струма
Изпратиха писмо до шефката на Конституционния съд: Вземете отношение срещу лъжите на Демерджиев
13 задържани при акцията на ГДБОП във ВиК-Бургас, сред тях и директорът на дружеството
Двама ТОП ЖУРНАЛИСТИ поискаха незабавно оставката на Демерджиев заради лъжите му за полетите на Делян Пеевски: Може да е бил точен с парите, но не е точен с фактите
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Тодор Славков ще участва в новия сезон на „Биг брадър Ол старс”, както първо „Ретро” писа още преди началото на „ВИП Брадър Образцов дом”. Внукът на Тодор Живков бе пазарен за влизане в Къщата като гост и при звездите, но хонорарът от 50 хил. лв. му се видял твърде малък, за да стои 2 месеца в шоуто. Затова в крайна сметка склонил да остане за не повече от месец – колкото продължава предаването с участие на вече влизали в Къщата личности.
препоръчано
Малък Тошко ще си прави компания с Люси Иларионов, Катето Евро и Бони, както и с няколко от неизвестните участници в предишните сезони на „Биг Брадър”. За влизане в Къщата се уговарят и други звезди, но окончателният списък още не е ясен.


