ГОРЕЩО
Бивш служител на МВР попиля Бойко Рашков: Луд умора няма! Неизтощим е да ръси глупости...
Бившата жена на Емил Дечев с тежък въпрос: Политик или магистрат е?
НОВИ РАЗКРИТИЯ: Стар познайник на полицията е побойникът, нашамарил Ивайло Мирчев
Петър Витанов: Почти всичко, което слагаме на трапезата си е внос - нашата цел е да спрем ръста на цените
САМО В ПИК! Георги Марков: Силна България в силна Европа е мисия невъзможна! Прав е Иво Христов - партизаните на Сорос от ПП и ДБ са с изтекла необходимост
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Суетата на Тони Стораро премина всякакви граници, след като певецът реши да си присади нова коса. Освен, че от дълго време се боядисва, изпълнителят не можел да преглътне факта, че вече и оплешивява.
препоръчано
Стораро потърсил помощ в известна клиника в Турция, където вече много родни знаменитости ходят за нова четина и след няколко процедури се сдобил с чисто нова коса. Негови близки и най-вече синът му Фики го окуражили в това негово решение. "Тони и много суетен и това, че косата му падаше много го мъчеше. За него парите не са проблем и няма нищо лошо в това, че си е сложил коса", коментират близки до изпълнителя.

свързани новини
Явор Гечев: Законите трябва да гарантират свободния пазар
6178
преди 2 часа
Бившата жена на Емил Дечев с тежък въпрос: Политик или магистрат е?
63689
преди 2 часа


