ГОРЕЩО
ГОРЕЩА ТЕМА! Един или два мандата като президент може да изкара Илияна Йотова заради сегашната й ситуация
Анализатори заплетоха голяма интрига: Има неприязън между Василев и Гюров. Николай Денков загрява на тъча за президентските избори
ОЖЕСТОЧЕНИ ДЕБАТИ В НС! Слави Василев скочи на "Възраждане": Къде сте вие, къде е Радев... (ВИДЕО)
СУПЕР ИРОНИЯ! Браво на БТВ и на Нова! Не взеха завоя. Останаха си верни и пристрастни към ППДБ
ПРИМКАТА СЕ ЗАТЯГА! Издирват близък приятел на Владо Загатото - бизнесменът имал 9 млн. евро в биткойни
Региони
ПЪРВО В ПИК! УЖАС В БАНСКО: Ето как "Зелените" принуждават туристите да се редят часове за лифт (ВИДЕО/СНИМКИ)
83596
на 26.02.2018
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Истиски филм на ужасите се разиграва в Банско. Часове наред туристи се редят на километрични опашки при -7 градуса. Затова алармира икономистът Владимир Каролев във Фейсбук.
препоръчано
"Понеделник, няма ваканция, няма празник. При -7 градуса, вятър и виелица. Лифтът е почнал да работи с по-ранен час и на максимална скорост. Това сега театрална постановка ли е или какво? Борисов поне най-накрая си каза, че ГЕРБ не може без "Зелените". Та почва да изглежда, че де факто са си една и съща партия. Та може ли да си определят едни 50 млн. на година за гугутки и да си ги прибират, но без да рекетират и измъчват нормалните хора?", написа в страницата си Каролев.
свързани новини
Екоминистърът Нено Димов: Процедурата за нов лифт в Пирин не е напреднала
20807
на 17.02.2018
ТВЪРДА ПОЗИЦИЯ! Ангелкова попиля опорките на "зелените" за втория лифт в Банско
40255
на 14.02.2018





