ГОРЕЩО
ДПС-Ново начало на митинг в защита на стабилността в държавата
Радомир Чолаков: Не произвеждаме достатъчно храна
РАДЕВ АКТИВИРА ДЕЖУРНОТО СИ ПРОКСИ: Имало ли е разследване за корупция срещу Демерджиев, унищожено при назначението му в служебния кабинет?
Даниел Митов: Два влекача са в готовност да изтеглят танкера, блокиран край Ахтопол - не е опасен
ТРАГЕДИЯ! 16-годишно момиче скочи от висок етаж на блок в Пловдив
Акценти
ПЪРВО В ПИК: Център за анализи и маркетинг: ГЕРБ печелят, ако изборите са днес - водят на ИТН с 23,8% срещу 20,9% (ГРАФИКА)
152572
на 26.05.2021
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Победа за ГЕРБ с 23,8%, следвани от "Има такъв народ" с 20,9, а на трето място отново остават БСП с 18%. Това сочат данните на Център за анализи и маркетинг от най-новото проучване на агенцията на Юлий Павлов.
препоръчано
За момента "ДеБъ" вдигат и са на четвърто място с 11,4%, следвани от ДПС с 10,5%, "Мутрите" на Мая Манолова преминават леко бариерата с 4,4%, за момента ВМРО и НФСБ остават под чертата.
Проучването е направено от Център за анализи и маркетинг, периодът на провеждане на проучването е 14.05.2021 – 21.05.2021 г.

ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! И Зравната каса одобри бюджет 2026
26203
преди 5 часа
Борисов на ИЗВЪНРЕДНА СРЕЩА с младежите на ГЕРБ (СНИМКИ)
125449
преди 10 часа


