ГОРЕЩО
ПЪРВО В ПИК! Делян Пеевски и ДПС със страхотен жест - готови са да дадат сградата на "Врабча" на НАП, ако се повиши събирането на приходи
САЩ обещаха защита на България срещу Иран
СЛЕД ЗЕЛЕНАТА СВЕТЛИНА ЗА "БЕЗМЕР": Шефът на Комисията по отбрана: Заплаха за България в тази ситуация няма
ЗАВРЪЩАНЕ: Избраха Пламен Тончев за шеф на ДАНС
ПЪРВО В ПИК TV! ДПС с разкрития за имотните далавери на Демерджиев - вътрешният министър ударно изкупувал земеделски земи за жълти стотинки (ВИДЕО/ГРАФИКА)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Първото бебе за Пловдив и България за 2019 година е момиче и се роди в пловдивска АГ болница точно в настъпването на новата година.
Малката Диана проплаква за първи път 40 секунди след полунощ на първи януари в ръцете на д-р Ангелов и екипа д-р Георгиев, д-р Василева, д-р Георгиева и ак. Негалова.
Тя се ражда по естествен път в 00:01 часа, с тегло 3510 грама и ръст 51 сантиметра. 29-годишната майка и новороденото са в добро здраве, съобщават от АГ болницата.
препоръчано
свързани новини
Отрупаха с подаръци първото бебе в село Гела от 20 години насам
19989
на 31.03.2018
Заловиха шофьор на камион с над 3 промила алкохол край „Лесово“
2049
преди 14 минути
Магистрала „Тракия“ ще е затворена за движение в двете посоки за час
8242
преди 53 минути


