BG EN

Пътнически самолет се запали на международното летище в Чикаго

Америка

Пътнически самолет се запали на международното летище в Чикаго

9038
на 29.10.2016
Пътнически самолет се запали на международното летище в Чикаго
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

 Самолет на авиокомпания „Американ еърлайнс“ се запали на международното летище О‘Хара в Чикаго, предизвиквайки стълб от дим в небето над летището, предаде АВС News, цитирана от "Фокус". Намиралите се на борда 161 пътници и девет души екипаж са слезли от самолета на самата писта, съобщава авиокомпанията. Пострадали няма, обяви Федералната авиационна администрация. 
Полет 383 на „Американ еърлайнс“ със самолет „Боинг“ 767 е трябвало да излети за Майми, но излитането било прекратено поради механичен проблем с един от двигателите. 
От Федералната авиационна администрация посочват, че „предварителните данни сочат спукана гума“ и допълват че разследват какви са причините за инцидента. 

препоръчано
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Ето го ексклузивния хороскоп на Алена за 20 декември - Раците да внимават как си харчат парите, успехът се усмихва на Девите САМО В ПИК: Ето го ексклузивния хороскоп на Алена за 20 декември - Раците да внимават как си харчат парите, успехът се усмихва на Девите
ПИК TV x
Проф. Георги Рачев с прогноза пред ПИК TV: Променливо време за празниците, дъжд, сняг и захлаждане след Коледа Проф. Георги Рачев с прогноза пред ПИК TV: Променливо време за празниците, дъжд, сняг и захлаждане след Коледа
ново
Днес: 25
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК