BG EN

Пътничка предложи 10 лева подкуп на полицаи във Варна

Региони

Пътничка предложи 10 лева подкуп на полицаи във Варна

42127
на 06.10.2014
Пътничка предложи 10 лева подкуп на полицаи във Варна
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

На 03.10., около 10:40 часа, в с. Синдел, общ. Аврен, на кръстовището на ул. "Братя Кирил и Методий" и ул. "Никола Вапцаров" във Варна, при извършване на полицейска проверка на "Опел" с водач С.Х. на 43 г. от гр. Варна, е установено нарушаване на Закона за движение по пътищата, свързано с движение без включени задължително светлини през светлата част на денонощието, пише varna24.bg.

В опит да въздейства на полицейските служители да не изпълнят задълженията си по служба, спътничка на водача - жена на 38 г. от гр. Варна, им предлага банкнота с номинал от 10 лв. По случая е образувано досъдебно производство

препоръчано
Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Шефът на Галъп Петко Петков пред ПИК TV: Голямата въпросителна - ще се утвърди ли Зарков като самостоятелен лидер? БСП може да изпадне от следващите парламенти (ВИДЕО) Шефът на "Галъп" Петко Петков пред ПИК TV: Голямата въпросителна - ще се утвърди ли Зарков като самостоятелен лидер? БСП може да изпадне от следващите парламенти (ВИДЕО)
ново
Днес: 96
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК